ÇÖZÜMLER SEKTÖRLER MODÜLLER HİZMETLER MÜŞTERİLER KÜTÜPHANE HAKKIMIZDA
   İBM Özel İstihdam Hizmetlerinin Tüm İK Faaliyetleri Trader Entegre ile yürütülecek !

İbmistihdam.com iş ve işçi aramada doğru tercih sloganıyla faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren iş arayan adaylar ile eleman arayan seçkin firmaları internet veya ofis ortamında buluşturan bir insan kaynakları sitesi olarak faaliyet göstermektedir. İbmistihdam.com, protokol imzaladığı federasyon, dernek ve bunlara bağlı büyük, küçük şirketlere ve farklı sektörlerden binlerce firmaya internet tabanlı eleman seçme ve değerlendirme hizmeti sunmaktadır.

Protokol imzalanan federasyon ve dernek üyesi iş verenlerin eleman ihtiyaçlarını binlerce nitelikli eleman arasından seçme imkanı sağlar. İbmistihdam.com Kaliteli işçi ve güvenilir işverenler arasında aracılık faaliyeti yapmaktadır. İbm özelistihdam, insan kaynakları uzmanı personeli ile iş arayan elemanlarla mülakat ve ön görüşmeler yaparak doğru işe doğru insanları yerleştirmeye çalışmaktadır.

Trader Entegre Projesi ile İbmistihdamın internet sitesi üzerinden iş arayan adayların cv oluşturup, gerek web sitesi üzerinden gerekse, ofis ortamında oluşturulan personel ilanlarına başvurmalarına, İbm istihdamın uzman İk ekibinin tüm aday seçme, değerlendirme ve işverenin tercihine sunma ile ilgili faaliyetlerini sistem üzerinden yapabilmelerine olanak sağlayacak uygulama hazırlandı.

Ayrıca İbmistihdam’ın tüm pazarlama, mail ve sms ile bilgilendirme faaliyetlerini yürütmesine, müşteri satış görüşmelerini ve teklif işlemlerini yürütebilmesine olanak sağlayacak crm ve pazarlama yönetim modüllerinin uyarlanması ve şirketin cari ve finans işlemlerini kolaylaştıracak kasa, cari hesaplar, çek senet, banka ve fatura işlemlerini yürütmesine yardımcı olacak modüller entegre edildi.

Duyurular
Aker Bilardo da pazarlama, finans, stok ve üretim uygulamaları için Trader Entegreyi seçti.
İBM Özel İstihdam Hizmetlerinin Tüm İK Faaliyetleri Trader Entegre ile yürütülecek !
Kordon Gümrük Müşavirliği için Görev Yönetim Sistemi Devreye Alındı.
Marka ve Patent Firmaları için Marka / Patent Araştırma ve Yayın Takip Modülü Tamamlanıyor
Solimpeks Pazarlama Bayilerini Trader Entegre B2B Uygulaması ile yönetecek...
Anket

Satış pazarlama faaliyetlerinizde en çok hangi alanları geliştirmek istiyorsunuz


Anket Sonuçları Yükleniyor. Lütfen Bekleyin ...

» Önceki Anket Sonuçları
Güncel Haberler
KÜTÜPHANE
CRM Nasıl Seçilir?

Zaman Yönetimi

İyi Yöneticinin 10 Özelliği

Verimli Tanıtım İçin Yapmanız Gerekenler

Satış İçin Etkili Konuşma

7 Adımda Pazarlama Planı

CRM Nedir ?

Telefonda Etkili İletişim

Satıcının Özü

ASERSOFTTrader EntegreMikrositeWebmanager
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Trader Entegre