ÇÖZÜMLER SEKTÖRLER MODÜLLER HİZMETLER MÜŞTERİLER KÜTÜPHANE HAKKIMIZDA
   Bölümleri
Müşteri ve Tedarikçi Bilgileri Bölümü
Firmanın müşterileri ve tedarikçileri ile ilgili tüm iletişim, yetkili, fatura, banka, sevkiyat vb. tüm bilgilerinin kaydedildiği bölümdür. Bu bölümde ayrıca firmadan alınan veya verilen siparişler, cari hareketleri, kesilen veya alınan faturalar, tüm teklif ve bağlantı hareketleri tekrar ekrandan takip edilebilmektedir.
   
  Alış - Satış Bağlantıları Bölümü
Firmanın tedarikçi veya müşterilerine gerek ön ödemeli gerekse sipariş sözleşmesi ile anlaşması kapsamında sözleşme tutarı veya sözleşme de belirlenen ürün/hizmet adedi tamamlanıncaya kadar kadar ürün/hizmet fiyatlarının sabitlenerek satış ve satınalma yapılmasına olanak sağlayan modül uygulamasıdır.
   
Teklif Bölümü
Firmanın ürünleri ile ilgili hızlı ve pratik bir şekilde kurumsal satış teklifleri oluşturup pdf ve mail olarak anında gönderebilir. Teklif sonuçlarını takip edip, teklif görüşmeleri ile ilgili notlar alıp, ajanda hatırlatmaları ekleyebilir. Teklif bölümü Demir Çelik firmalarının teklif işlemlerini kolaylaştıracak özellikleri barındırmaktadır.
   
   Alış - Satış Siparişleri Bölümü
Firmanın gerek bağlantıya bağlı gerekse normal sipariş ile ürün alım veya satım işlemlerini takip edip yürütebileceği bölümdür. Gelişmiş özellikleri ile Demir Çelik Firmalarının bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
   
İrsaliye ve Faturalama Bölümü
Firmanın gerek aldığı ürünlerin gerekse sattığı ürünlerin tüm irsaliye ve fatura işlemlerini pratik bir şekilde yürütüp takip edebileceği bölümdür. Siparişlerden hızlı aktarımları, irsaliyelerin kesilmesi, işlenmesi ve faturalandırılmasındaki özellikleri Demir Çelik Sektöründe faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına uygun çalışmaktadır.
   
  Depo ve Stok Bölümü
Demir çelik firmalarının tüm depo ve raf işlemlerini, stok bilgilerini, stok raporlarını yürütebileceği, emanet depolama faaliyetide yapabileceği özelliklerde geliştirilmiştir. Aranılan bilgiye hızlı ulaşma, sayfa geçişleri ve raporları ile stok yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.
   
  Sevkiyat Planlama ve Sevk İşlemleri Bölümü
Demir Çelik Sektöründeki firmaların en önemli konularından biri sevkiyat planlama, sevk işlemleri ve araç takibidir. Trader Entegrenin sektörel iş çözümü sevkiyat planlaması, sevk işlemleri, sevkiyat yapacak araçların iş süreçlerinin takibi ve araçların tüm plaka ve bilgi kayıtları yapılıp, işlemlerin yürütülmesi pratik bir şekilde yapılabilmektedir.
   
  Kasa, Banka ve Cari Hesap Yönetim Bölümü
Demir Çelik Sektöründeki firmaların günlük kasa işlemleri, banka işlemleri, cari hesaplar, giriş çıkış işlemleri, çek senet işlemleri vb. tüm finansal işleyişin yürütüleceği bölümdür.
   
  Nakit Akış ve Banka Kredileri Yönetimi Bölümü
Demir Çelik Firmalarının sekörün gerektirdiği tüm aktif nakit akışlarını kontorl etmelerine, işleri gereği bankalardan kullandıkları ticari ve rotatif kredi işlemlerini ve giderlerini yönetmelerine, gerekli rapor ve analizleri alarak şirketin mali işleyişini kontrol etmelerine olanak sağlayan uygulamadır.
   
Müşteri Web Erişim Bölümü
Firmanın çalıştığı müşterilerisine verdiği yetkiler doğrultusunda, müşterilerin internet üzerinden sisteme giriş yaparak demir çelik malzeme siparişi vermelerine, isterlerse sanal pos üzerinde ödeme yapmalarına, cari ve stok durumları takip etmelerine imkan sağlayan uygulamadır.
   
SMS ve Mail Bilgilendirme Bölümü
Firmanın müşterilerine her türlü fiyat, indirim bilgilendirmesini, şirket ile ilgili duyuruları toplu olarak yapabilmes
   
Doküman ve Evrak Arşiv Bölümü
Firmanın her türlü sipariş, sözleşme, fatura vb. doküman ve evrağı ilgili cari ve işlemle ilişkilendirerek dijital olarak arşivleyip saklamasına ve gerekli olduğu anda da bulup erişebilmesini sağlar.
   
SEKTÖRLER
Kariyer Danışmanlığı
Demir Çelik Firmaları
Ecza Depoları
Gayrimenkul ve Emlak
Fiziki Güvenlik Firmaları
Danışmanlık Firmaları
Anket

Satış pazarlama faaliyetlerinizde en çok hangi alanları geliştirmek istiyorsunuz


Anket Sonuçları Yükleniyor. Lütfen Bekleyin ...

» Önceki Anket Sonuçları
Duyurular
Aker Bilardo da pazarlama, finans, stok ve üretim uygulamaları için Trader Entegreyi seçti.

İBM Özel İstihdam Hizmetlerinin Tüm İK Faaliyetleri Trader Entegre ile yürütülecek !

Kordon Gümrük Müşavirliği için Görev Yönetim Sistemi Devreye Alındı.

Marka ve Patent Firmaları için Marka / Patent Araştırma ve Yayın Takip Modülü Tamamlanıyor

Solimpeks Pazarlama Bayilerini Trader Entegre B2B Uygulaması ile yönetecek...

Güncel Haberler
KÜTÜPHANE
CRM Nasıl Seçilir?

Zaman Yönetimi

İyi Yöneticinin 10 Özelliği

Verimli Tanıtım İçin Yapmanız Gerekenler

Satış İçin Etkili Konuşma

7 Adımda Pazarlama Planı

CRM Nedir ?

Telefonda Etkili İletişim

Satıcının Özü

ASERSOFTTrader EntegreMikrositeWebmanager
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Trader Entegre