ÇÖZÜMLER SEKTÖRLER MODÜLLER HİZMETLER MÜŞTERİLER KÜTÜPHANE HAKKIMIZDA
   Bölümleri
Mevcut ve Potansiyel Müşteri Bilgileri Bölümü
Marka, Patent, Belgelendirme ve Yönetim Danışmanlığı Firmalarının, mevcut ve potansiyel müşterileri ile ilgili tüm iletişim, yetkili, fatura, banka, vb. tüm bilgilerinin kaydedildiği bölümdür. Bu bölümde ayrıca firmadan alınan veya verilen siparişler, cari hareketleri, kesilen veya alınan faturalar, tüm teklif ve satış görüşmelerinin kaydı, tek ekrandan takip edilebilmektedir.
   
  Satış Fırsatları Bölümü
Marka, Patent, Belgelendirme ve Yönetim Danışmanlığı Firmalarının, mevcut veya potansiyel müşterilerden gelen her türlü satış fırsatı (İş talebi) kaydedilip, fırsatla ilgili yapılan telefon ve ziyaret görüşme bilgilerinin kaydedilerek satış hafızasının oluşturulmasına olanak sağlar. Ayrıca fırsata bağlı tüm teklif ve sözleşme işlemleride fırsat ayrıntı ekranından takip edilebilmektedir.
   
  Teklif Bölümü
Marka, Patent, Belgelendirme ve Yönetim Danışmanlığı Firmalarının, gelen müşterilerden gelen satış fırsatlarına hızlı ve pratik bir şekilde kurumsal satış teklifleri oluşturup pdf ve mail olarak anında gönderebilir. Teklif sonuçlarını takip edip, teklif görüşmeleri ile ilgili notlar alıp, ajanda hatırlatmaları ekleyebilir. Teklif bölümü belgelendirme firmalarının teklif işlemlerini kolaylaştıracak özellikleri barındırmaktadır.
   
   Satış ve Sözleşme Bölümü
Marka, Patent, Belgelendirme ve Yönetim Danışmanlığı Firmalarının verdikleri tekliflerin siparişe dönüştürülmesi veya yeni siparişlerin alınmasının kaydedildiği bölümdür. Firma isterse siparişleri sözleşmeye dönüştürerek pdf formatında satış sözleşmesi hazırlayabilir.
   
İş Süreçleri ve Görevlendirme Bölümü
Marka, Patent, Belgelendirme ve Yönetim Danışmanlığı Firmalarının müşterilerine verdikleri hizmetlerin şirket içindeki bölüm ve personel tarafında hangi zamanda, kim tarafından yapılacağının planlanması ve personelinin kendilerine düşen görevleri zamanında yapmasını ve raporlanmasına olanak sağlar.
   
Hizmet Süreç Takip Bölümü
Marka, Patent, Belgelendirme ve Yönetim Danışmanlığı Firmalarının verdikleri süreli hizmetlerin sürelerini takip ederek, yenileme zamanlarının hatırlatılmasına ve yenileme işlemlerinin yapılmasına olanak sağlayan bölümdür.
   
SMS ve Mail Bilgilendirme Bölümü
Marka, Patent, Belgelendirme ve Yönetim Danışmanlığı Firmalarının müşterilerine her türlü fiyat, indirim bilgilendirmesini, şirket ile ilgili duyuruları toplu olarak yapabilmesine olanak sağlar.
   
Doküman ve Evrak Arşiv Bölümü
Marka, Patent, Belgelendirme ve Yönetim Danışmanlığı Firmalarının her türlü sipariş, sözleşme, fatura vb. doküman ve evrağı ilgili cari ve işlemle ilişkilendirerek dijital olarak arşivleyip saklamasına ve gerekli olduğu anda da bulup erişebilmesini sağlar.
   
SEKTÖRLER
Kariyer Danışmanlığı
Demir Çelik Firmaları
Ecza Depoları
Gayrimenkul ve Emlak
Fiziki Güvenlik Firmaları
Danışmanlık Firmaları
Anket

Satış pazarlama faaliyetlerinizde en çok hangi alanları geliştirmek istiyorsunuz


Anket Sonuçları Yükleniyor. Lütfen Bekleyin ...

» Önceki Anket Sonuçları
Duyurular
Aker Bilardo da pazarlama, finans, stok ve üretim uygulamaları için Trader Entegreyi seçti.

İBM Özel İstihdam Hizmetlerinin Tüm İK Faaliyetleri Trader Entegre ile yürütülecek !

Kordon Gümrük Müşavirliği için Görev Yönetim Sistemi Devreye Alındı.

Marka ve Patent Firmaları için Marka / Patent Araştırma ve Yayın Takip Modülü Tamamlanıyor

Solimpeks Pazarlama Bayilerini Trader Entegre B2B Uygulaması ile yönetecek...

Güncel Haberler
KÜTÜPHANE
CRM Nasıl Seçilir?

Zaman Yönetimi

İyi Yöneticinin 10 Özelliği

Verimli Tanıtım İçin Yapmanız Gerekenler

Satış İçin Etkili Konuşma

7 Adımda Pazarlama Planı

CRM Nedir ?

Telefonda Etkili İletişim

Satıcının Özü

ASERSOFTTrader EntegreMikrositeWebmanager
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Trader Entegre